Sektory:

O mne

Schopnosťou každého človeka je dômyselne vytvárať stavbu, ktorá prežije i tie najťažšie časy. Rôzne obdobia v mojej pracovnej kariére ma naučili, že každá situácia, i keď je na pohľad náročná, sa dá vyriešiť s pozitívnym a korektným prístupom a vždy existuje minimálne jedno riešenie.

Stretávam sa pravidelne s klientami, ktorí majú svoje sny a vízie. Snažím sa pri vzájomnej komunikácii vytvoriť pre nich riešenia, ktoré dokážu naplniť ich životné potreby a pripraviť ich na možnosti do budúcnosti.

Podarilo sa mi vybudovať skvelý tím odborníkov z rôznych oblastí v rámci finančného sprostredkovania, ktorí sa neustále vzdelávajú. Všetci spoločne tak pomáhame našim klientom vytvárať príležitosti do budúcnosti pre ich kvalitnejší život a zároveň tak spoločne budujeme značku SWELL.

Viacerí klienti nás oslovili práve v tomto období s potrebou, prejsť si svoje zmluvy a upraviť nastavenia, ktoré sa mohli vplyvom aktuálnej situácie zmeniť.

 

Preto aj osobne hovorím, že nie je horšia doba, len vznikla potreba, inak pristupovať ku klientovi a hľadať spoločne iné spôsoby ako sa stretnúť a skontaktovať. Realita nám ukazuje, že klienti reagujú pozitívne na online stretnutia, nemusia v danom momente riešiť časové presuny a sme obojstranne flexibilnejší. Naši poskytovatelia a to banky i poisťovne aktívne zareagovali už počas začiatku vzniku COVIDu situácie na zmenenú situáciu v rámci trhu možnosťou, uzatvoriť s klientom, napr. poistenia online formou. Administratívu tak dokážeme vybaviť obojstranne v pohodlí domova.

Už dlhšie sa ako spoločnosť angažujeme aj v rôznych projektoch zameraných na zdravie, čím zároveň povzbudzujeme aj našich kolegov a ich rodinných príslušníkov práve v tomto období k tomu, aby sa o seba starali i po zdravotnej stránke, čo je i pre našich klientov odkaz, že SWELL žije zdravo i napriek zmenenému spôsobu života.